IT dla biznesu – innowacyjna platforma zakupowa GlobProc

Napisali o nas: http://erpworld.pl

Organizujemy konferencję!

Już wkrótce, bo 12 grudnia, odbędzie się organizowana w Krakowie konferencja GlobProc. Przedstawiciele firmy – Jacek Rakoczy i Maciej Pluta opowiedzą o możliwościach i innowacyjności oferowanej przez nas usługi.

Pokażemy jak korzystanie z platformy GlobProc wpłynie na Twoje przedsiębiorstwo, ułatwi zarządzanie i usprawni procesy zakupowe. Dowiesz się w jaki sposób nawet niewielkie firmy mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań IT.

Do Krakowa zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, branży technologicznej, inwestorów i mediów.

Organizowana konferencja jest elementem realizowanego przez GlobProc Sp. z o.o. projektu w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, współfinansowanego przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat platformy zakupowej GlobProc i wziąć udział w konferencji? Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. a uzyskasz niezbędne informacje oraz szczegółowy plan konferencji.

Tradycyjne negocjacje a platforma zakupowa

Dlaczego w  firmach, do negocjacji zakupowych, cały czas częściej wykorzystuje się tradycyjne formy kontaktu czy zapytanie poprzez korespondencję mailową, niż systemowe rozwiązania jakimi są platformy zakupowe? Systemowe rozwiązania według przedsiębiorców są trudne do obsługi, wymagają szkoleń i dużo kosztują. Czy mają rację?

Być może w niektórych przypadkach tak właśnie jest. My, przy tworzeniu platformy GLOB-PROC wzięliśmy to pod uwagę i nasza propozycja jest prosta, intuicyjna i skuteczna. Klient nie będzie musiał płacić za kosztowne szkolenia, gdyż wystawienie zapytania ofertowego jest bardzo proste. Nie zapomnieliśmy też o tym, aby koszt wdrożenia był maksymalnie niski, przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu obsługi klienta. Wystawianie zapytania ofertowego lub aukcji będzie szybsze niż napisanie maila! Sami mogą Państwo ocenić jak bardzo innowacyjny produkt przygotowaliśmy.

Platforma glob-proc to nowoczesne rozwiązanie IT, które wspomaga procesy biznesowe zachodzące w obszarze zakupów operacyjnych. Ze względu na duże możliwości w zakresie skalowania aplikacji, może być ona wykorzystywana przez firmy o prostej lub rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

Zalety platformy GLOB-PROC:

  • możliwość wykorzystania przez małe, średnie i duże firmy o rozbudowanej strukturze organizacyjnej
  • zgodność z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa
  • proste i skuteczne mechanizmy autoryzacji użytkowników
  • obsługa za pomocą przeglądarki internetowej
  • integracja z innymi narzędziami informatycznymi na poziomie procesu

Innowacyjność rozwiązania

Globproc Sp. z o.o. poprzez swoją platformę oferuje funkcjonalności, które obecnie nie są realizowane przez żadną e-usługę na rynku, dotyczącą zakupów operacyjnych.

Platforma przetargowa GlobProc to rozwiązanie dla sektora MSP. Łączymy potrzeby przedsiębiorstw z najlepszymi na rynku dostawcami. Oferujemy automatyczny proces rozpoczynania współpracy oraz jej weryfikacji. Po zaakceptowaniu warunków, zlecenie jest przetwarzane drogą multimedialną, a realizacja następuje bez opóźnień. Zdefiniujecie Państwo u nas pełną politykę zakupową i oszczędzicie mnóstwo czasu na odszukanie wartościowych partnerów biznesowych.

Oferujemy unikalną e-usługę o innowacyjnych funkcjonalnościach, które przyniosą wartość dodaną MSP dokonującym zakupów operacyjnych.

Zasadniczą i innowacyjną funkcjonalnością naszej platformy jest funkcjonalność elastycznego budowania ścieżek obsługi zamówień. Odpowiada ona na potrzebę uporządkowania i automatyzacji procesu obsługi zamówień operacyjnych, zgodnie z preferencjami danej firmy.

Ułatwienia dla działu zakupów

Firmy, dla których zakupy mają znaczenie strategiczne traktują osoby odpowiedzialne za realizowanie zakupów jako swoistych liderów zespołów, którzy są odpowiedzialni za realizowanie wyznaczonego celu. Taki pracownik koordynuje także cały proces zakupów od momentu, w którym zapotrzebowanie na takie działania powstaje aż do momentu jego wykonania. Bardzo często od pracowników, którzy odpowiadają za zakupy oczekuje się umiejętności kreatywnego zarządzania. Trzeba umieć sprecyzować na jakie zakupy jest aktualnie zapotrzebowanie, a na które zapotrzebowanie jest w danym okresie mniejsze.

Proces, jakim jest zarządzanie zakupami nie jest najłatwiejszy, wymaga kwalifikacji, logistycznego podejścia i umiejętności informatycznych. Od jakiegoś czasu na ratunek firmom mającym kłopoty ze zorganizowaniem procesu zakupów przychodzą platformy zakupowe, w których istnieje możliwość poprowadzenia całego procesu bez konieczności znajomości poszczególnych etapów.

Co to jest platforma GLOB PROC?

Platforma Glob Proc to narzędzie, dzięki któremu można liczyć na szybkie i bezpieczne poprowadzenie całej skomplikowanej transakcji handlowej. Poprzez przegląd dostępnego asortymentu, porównanie parametrów jakościowych oraz cen poszczególnych artykułów, wybranie tych, które nas interesują przez wrzucenie do „wirtualnego” koszyka zakupowego, a skończywszy na transakcji płatniczej. Szybko, wygodnie !

Czytaj więcej: Co to jest platforma GLOB PROC?

  • Polski
  • French
  • Português
  • german
  • English

Reklama

</>  </>